Pennor

Pennor
Pennor
Pennor
Pennor
Pennor
Pennor
Pennor
Pennor
Pennor
Pennor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESERVOIRPENNOR, 9 st., bl a Osmiroid, Kritzler, Parker, Conklin, varav 3 med 14 k guldstift, 1900-tal, en grönrandig av celluloid

Bruksslitage, en med tryckt namn

532421

2018-04-04