Larry Fink gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LARRY FINK (USA, född 1941): Hungarian Debutante Ball, New York City, 1980, signerad Larry Fink på etikett på baksidan, gelatinsilverfotografi, 36,8 x 37,8 cm. Vintage.

PROVENIENS: PPS (Photo Proffesional service), Hamburg, 1983
Collection Karin & Lars Hall

532424

2018-04-16