Remmare flaskor

Remmare flaskor
Remmare flaskor
Remmare flaskor
Remmare flaskor
Remmare flaskor
Remmare flaskor
Remmare flaskor
Remmare flaskor
Remmare flaskor
Remmare flaskor

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REMMARE, 10 st, FLASKOR, 2 st, 1900-tal, grönt- resp klarglas, graverad dekor

Tre glas med fotnagg, en propp saknas

532433

2018-04-05