Mont Blanc pennor

Mont Blanc pennor
Mont Blanc pennor
Mont Blanc pennor
Mont Blanc pennor
Mont Blanc pennor
Mont Blanc pennor

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

MONT BLANC, bläckpenna, reservoarpenna med 14 k guldstift, nr 380 resp. 320, 1980-tal, längd 12,6 resp. 13,5 cm

Bruksslitage

532434

2018-04-04