Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
MONT BLANC, bläckpenna, reservoarpenna med 14 k guldstift, nr 380 resp. 320, 1980-tal, längd 12,6 resp. 13,5 cm
Bruksslitage
532434
2018-04-04