Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
REKLAMSKYLT, Pommac, 1900-talets andra hälft, litograferad plåt, 3-delad, märkt Skyltar & märken AB, ca 114 x 195 cm
Slitage av väder och vind, repor, märken, någon buckla
532462
2018-04-03