Reklamskylt Pommac

Reklamskylt Pommac
Reklamskylt Pommac
Reklamskylt Pommac
Reklamskylt Pommac

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

REKLAMSKYLT, Pommac, 1900-talets andra hälft, litograferad plåt, 3-delad, märkt Skyltar & märken AB, ca 114 x 195 cm

Slitage av väder och vind, repor, märken, någon buckla

532462

2018-04-03