Hörnsoffa 1940/50-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSOFFA, 1940/50-tal, bokfanér, klädd med GP & J Bakers Magnolia-tyg, såldes av Svenskt Tenn från 1930-talet och framåt, spjälad rygg, höjd ca 93, 170x180 cm
Klädsel med slitage, delvis hårt, stomme med märken
532473
2018-04-04