Hörnsoffa 1940/50-tal

Hörnsoffa 1940/50-tal
Hörnsoffa 1940/50-tal
Hörnsoffa 1940/50-tal
Hörnsoffa 1940/50-tal
Hörnsoffa 1940/50-tal
Hörnsoffa 1940/50-tal
Hörnsoffa 1940/50-tal
Hörnsoffa 1940/50-tal
Hörnsoffa 1940/50-tal
Hörnsoffa 1940/50-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSOFFA, 1940/50-tal, bokfanér, klädd med GP & J Bakers Magnolia-tyg, såldes av Svenskt Tenn från 1930-talet och framåt, spjälad rygg, höjd ca 93, 170x180 cm

Klädsel med slitage, delvis hårt, stomme med märken

532473

2018-04-04