Skrivbord stol 1900talets andra hälft

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, blandstil, bemålat, 3 lådor i sarg, beslag i mässing, höjd ca 74, 126x64 cm, KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, sits klädd i cognacsfärgat konstläder, sitthöjd 50 cm

Renoverat, smärre vattenskador på bordsskiva

532477

2018-04-03