Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, 4 STOLAR, 1900-talets första hälft, smide och rotting, bordets höjd 90, diameter 69, stolarna fällbara, stolens sitthöjd ca 63 cm
Slitage, smärre rottingskada
532478
2018-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här