Möbelgrupp rotting och smide

Möbelgrupp rotting och smide
Möbelgrupp rotting och smide
Möbelgrupp rotting och smide
Möbelgrupp rotting och smide
Möbelgrupp rotting och smide
Möbelgrupp rotting och smide
Möbelgrupp rotting och smide
Möbelgrupp rotting och smide
Möbelgrupp rotting och smide
Möbelgrupp rotting och smide
Möbelgrupp rotting och smide
Möbelgrupp rotting och smide
Möbelgrupp rotting och smide
Möbelgrupp rotting och smide

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

BORD, 4 STOLAR, 1900-talets första hälft, smide och rotting, bordets höjd 90, diameter 69, stolarna fällbara, stolens sitthöjd ca 63 cm

Slitage, smärre rottingskada

532478

2018-04-03