Stig Lindberg väggrelief

Stig Lindberg väggrelief
Stig Lindberg väggrelief
Stig Lindberg väggrelief
Stig Lindberg väggrelief
Stig Lindberg väggrelief
Stig Lindberg väggrelief
Stig Lindberg väggrelief
Stig Lindberg väggrelief

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, väggrelief, Den trojanska hästen, glaserat stengods signerad Stig L, 28,5x27,5 cm

Krackelering

532486

2018-04-06