Magnus Creutz oljemålning

Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAGNUS CREUTZ (1909-1989): "Tidig vår", troligen stockholmsmotiv, signerad Creutz, olja på duk, 33x40 cm

532500

2018-04-03