Peter Nyborg To Ice Falls

Peter Nyborg To Ice Falls
Peter Nyborg To Ice Falls
Peter Nyborg To Ice Falls
Peter Nyborg To Ice Falls

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER NYBORG (Danmark, född 1938): "To Ice Falls", komposition, signerad a tergo, daterad 2017, olja på duk, ca 127x49 cm

Duket är något ospänd

532502

2018-04-05