Oscar Lycke oljemålning

Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSCAR LYCKE (1877-1927): Vårvinterlandskap, signerad Osc Lycke 09, olja på duk, dubblerad, ca 57x73

532513

2018-04-03