Skrivbord mahogny 1900-talets början
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets början, mahognyfanerat, bordsskiva med grönt läder, list samt fothylsor av mässing, 2-lådigt, höjd ca 78, 119x71
Ett lås saknas, skrivskiva med kraftigt slitage, nyckel saknas
532523
2018-04-03