Skrivbord mahogny 1900-talets början

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets början, mahognyfanerat, bordsskiva med grönt läder, list samt fothylsor av mässing, 2-lådigt, höjd ca 78, 119x71

Ett lås saknas, skrivskiva med kraftigt slitage, nyckel saknas

532523

2018-04-03