Lena Linderholm färglitografi

Lena Linderholm färglitografi
Lena Linderholm färglitografi
Lena Linderholm färglitografi
Lena Linderholm färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA LINDERHOLM (född 1947): Komposition med fågel, signerad Lena A Linderholm, numrerad 104/290, färglitografi, ca 62x50 cm

Spräckt glas

532525

2018-04-03