Anders Carlsson färglitografi

Anders Carlsson färglitografi
Anders Carlsson färglitografi
Anders Carlsson färglitografi
Anders Carlsson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS CARLSSON (född 1950): Komposition med händer, signerad Anders Carlsso, numrerad 19/200, färglitografi, ca 49x34 cm

532527

2018-04-03