Borge Mogensen Öresund

Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund
Borge Mogensen Öresund

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, Öresund, skåp, fanéring i ek, Karl Andersson & Söner, med 8 lådor, höjd ca 66, 125x46 cm

Bruksslitage, repor, märken fanéringsskador och fläckar

532538

2018-04-05