Mårten Andersson mapp färglitografier

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1947): (4) mapp, innehållandes "Dansande kärlekspar vid fullmåne", "Flickan vid Fors", "Uppvaktning", "Ridande gitarristen", signerade och numrerade Mårten A, 127/300, färglitografier, bladmått ca 63x45 cm

532540

2018-04-03