Mårten Andersson mapp färglitografier
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (född 1947): (4) mapp, innehållandes "Dansande kärlekspar vid fullmåne", "Flickan vid Fors", "Uppvaktning", "Ridande gitarristen", signerade och numrerade Mårten A, 127/300, färglitografier, bladmått ca 63x45 cm
532540
2018-04-03