Tryggve Hermelin akvarell

Tryggve Hermelin akvarell
Tryggve Hermelin akvarell
Tryggve Hermelin akvarell
Tryggve Hermelin akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRYGGVE HERMELIN (1856-1951): Skogsmotiv, signerad och daterad Tryggve Hermelin 1942, akvarell, 27,5x36 cm

532555

2018-04-03