Edward Hald olja på pannå

Edward Hald olja på pannå
Edward Hald olja på pannå
Edward Hald olja på pannå
Edward Hald olja på pannå

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDWARD HALD (1883-1980): Kustvy, signerad och daterad Hald 1911, olja på pannå, ca 24,5x34 cm

Smärre fläckar

532557

2018-04-03