Toko Shinoda litografi

Toko Shinoda litografi
Toko Shinoda litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOKO SHINODA (Japan, född 1913): "Prologue", signerad och numrerad Toko Shinoda 36/45, litografi, ca 34x26 cm

532565

2018-04-03