Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MAN RAY (1890-1976): Självporträtt, 1947, litografi, monogramsignerad samt märkt E.A., bildyta 20x15,5 cm, medföljer bok "Självporträtt" Man Ray, första upplaga 1976
532571
2018-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här