Man Ray litografi självporträtt

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAN RAY (1890-1976): Självporträtt, 1947, litografi, monogramsignerad samt märkt E.A., bildyta 20x15,5 cm, medföljer bok "Självporträtt" Man Ray, första upplaga 1976

532571

2018-04-03