Matbord Fredericia Furniture

Matbord Fredericia Furniture
Matbord Fredericia Furniture
Matbord Fredericia Furniture
Matbord Fredericia Furniture
Matbord Fredericia Furniture
Matbord Fredericia Furniture
Matbord Fredericia Furniture
Matbord Fredericia Furniture
Matbord Fredericia Furniture
Matbord Fredericia Furniture

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WELLING / LUDVIK, bord, Fredericia Furniture, bordsskiva i svart linoleum, ben i svartlackad aluminium, med kabelhål, höjd ca 73 200x100 cm

Slitage, smärre repor

532578

2018-04-03