Cecil Valeur oljemålning

Cecil Valeur  oljemålning
Cecil Valeur  oljemålning
Cecil Valeur  oljemålning
Cecil Valeur  oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CECIL VALEUR (1910-1985): kvinnlig modell, olja på pannå, signerad och daterad Valeur -50, 82x57,5 cm

532581

2018-04-03