Alf Wallander vas

Alf Wallander vas
Alf Wallander vas
Alf Wallander vas
Alf Wallander vas
Alf Wallander vas
Alf Wallander vas
Alf Wallander vas
Alf Wallander vas
Alf Wallander vas
Alf Wallander vas

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALF WALLANDER, vas, omkring 1900, jugend, Rörstrand, lysterglasyr, dekor med relief av kvinna samt fiskhuvuden, höjd ca 21 cm

Smärre slitage/repor/märken/avskav

532596

2018-04-03