Taklampor
2018-04-04
532621
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPOR, 1 par, 1960-tal, kopppar och glas, höjd ca 21 cm
Smärre bucklor, slitage