Collier örhängen 1 par biwapärlor smaragder

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÖRHÄNGEN, 1 par, COLLIER, förgylld oädel metall, 3-radigt, odlade biwapärlor, fasetterade smaragder och vita stenar, collier med avslut av reglerbar textiltråd, örhängen med krokar, höjd 5,5 cm, etui medföljer

Flertalet stenar med hack och skador, 3 smaragder saknas

532630

2018-04-04