Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
NOTSTÄLL, 1800-talets senare del, mahogny, detaljer av mässing, höjd ca 130 cm
Faner med sprickor och lagningar
532633
2018-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här