Notställ mahogny 1800-tal

Notställ mahogny 1800-tal
Notställ mahogny 1800-tal
Notställ mahogny 1800-tal
Notställ mahogny 1800-tal
Notställ mahogny 1800-tal
Notställ mahogny 1800-tal
Notställ mahogny 1800-tal
Notställ mahogny 1800-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

NOTSTÄLL, 1800-talets senare del, mahogny, detaljer av mässing, höjd ca 130 cm

Faner med sprickor och lagningar

532633

2018-04-04