Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, oscarianska, sent 1800-tal, mässing, förgylld metall och mörk sten, höjd ca 48 cm
enstaka prisma saknas, bruksslitage
532634
2018-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här