Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAKLYKTOR, 1 par, 1900-talets första hälft, blyinfattat glas, höjd ca 33 cm
en kula medföljer, bruksslitage
532644
2018-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här