Taklyktor 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLYKTOR, 1 par, 1900-talets första hälft, blyinfattat glas, höjd ca 33 cm

en kula medföljer, bruksslitage

532644

2018-04-08