Märklin tågset spår Ho
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, 1950-60-tal, bestående av ellok RS 800, ånglok 3029, ånglok CM800, 2 delad rälsbuss, 28 vagnar, bl.a 3 bananvagnar 307, godsvagn 312, 3 personvagnar 3291, 3 SJ personvagnar 4589, sovvagn 4581, mm, perrong 423, övergång 459/1G, samt ca 75 rälsbitar medföljer
Diverse skador, 1 vagn, perrong och övergång i fabriksförpackningar
532657
2018-04-04