Märklin tågset spår Ho

Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, 1950-60-tal, bestående av ellok RS 800, ånglok 3029, ånglok CM800, 2 delad rälsbuss, 28 vagnar, bl.a 3 bananvagnar 307, godsvagn 312, 3 personvagnar 3291, 3 SJ personvagnar 4589, sovvagn 4581, mm, perrong 423, övergång 459/1G, samt ca 75 rälsbitar medföljer

Zustandsbeschreibung

Diverse skador, 1 vagn, perrong och övergång i fabriksförpackningar

532657

2018-04-04