Roland Svensson böcker
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), 2 böcker, Ensliga öar. Iakttagelser och intryck under färder på Hebriderna och i den shetländska övärlden... 1954. med numrerad och signerad litografi, Skärgårds liv i gången tid, 1961
532669
2018-04-04