Arvid Knöppel brons relief

Arvid Knöppel brons relief
Arvid Knöppel brons relief
Arvid Knöppel brons relief
Arvid Knöppel brons relief
Arvid Knöppel brons relief
Arvid Knöppel brons relief

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARVID KNÖPPEL (1892-1970): brons relief signerad samt daterad -29 föreställande dansande samt musicerande kvinnor, ca 13.5x29 cm

Sedvanligt slitage, mindre repor

532670

2018-04-08