Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RICHARD RYAN (född 1974): "Hommage à Basquiat", signerad och numrerad a tergo Ryan, 46/140, färgserigrafi, 79x134 cm
Oramad
532671
2018-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här