Richard Ryan "Hommage à Basquiat"

Richard Ryan
Richard Ryan
Richard Ryan
Richard Ryan

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RICHARD RYAN (född 1974): "Hommage à Basquiat", signerad och numrerad a tergo Ryan, 46/140, färgserigrafi, 79x134 cm

Oramad

532671

2018-04-04