Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARVID KNÖPPEL (1892-1970): patinerad brons figur av en bisonoxe, signerad Knöppel, ca 21x39 cm
Sedanvanligt slitage
532675
2018-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här