Arvid Knöppel brons bixonose

Arvid Knöppel brons bixonose
Arvid Knöppel brons bixonose
Arvid Knöppel brons bixonose
Arvid Knöppel brons bixonose
Arvid Knöppel brons bixonose
Arvid Knöppel brons bixonose
Arvid Knöppel brons bixonose
Arvid Knöppel brons bixonose
Arvid Knöppel brons bixonose
Arvid Knöppel brons bixonose
Arvid Knöppel brons bixonose
Arvid Knöppel brons bixonose

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARVID KNÖPPEL (1892-1970): patinerad brons figur av en bisonoxe, signerad Knöppel, ca 21x39 cm

Sedanvanligt slitage

532675

2018-04-08