Silver fickplunta
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLOF GUNNAR HJERTZELL, fickplunta, silver, Stockholm, 1935, med två delar, en för whisky och en för brännvin, med inskription till Edvin Leffler, höjd ca 15 cm, vikt ca 261 g
Slitage, några mindre bucklar och repor
532691
2018-04-08