Silver fickplunta

Silver fickplunta
Silver fickplunta
Silver fickplunta
Silver fickplunta
Silver fickplunta
Silver fickplunta
Silver fickplunta
Silver fickplunta
Silver fickplunta
Silver fickplunta
Silver fickplunta
Silver fickplunta

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLOF GUNNAR HJERTZELL, fickplunta, silver, Stockholm, 1935, med två delar, en för whisky och en för brännvin, med inskription till Edvin Leffler, höjd ca 15 cm, vikt ca 261 g

Slitage, några mindre bucklar och repor

532691

2018-04-08