Hänge/Brosch Örhängen Ring Armband Halsband
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÄNGE/BROSCH, ÖRHÄNGEN, 1 par, RING, ARMBAND, HALSBAND, 1900-talets mitt, med fasettslipade almandingranater, förgyllt silver resp gulmetall, hänge/brosch med nedfällbar hänganordning, höjd ca 38 mm, örhängen med skruvstift, höjd ca 13 mm, ringstorlek ca 17,5 mm, armband med kistlås, längd ca 18 cm, halsbandets längd ca 41 cm
Ring med lätt bruksslitage
532695
2018-04-11