Asger Jorn färglitografi

Asger Jorn färglitografi
Asger Jorn färglitografi
Asger Jorn färglitografi
Asger Jorn färglitografi

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ASGER JORN (Danmark, 1914-1973): Komposition, signerad och daterad Jorn -69, färglitografi, ca 61x43 cm

Något gulnad, ej examinerad ur ram

532747

2018-04-11