Paul Ströyer oljemålning

Paul Ströyer oljemålning
Paul Ströyer oljemålning
Paul Ströyer oljemålning
Paul Ströyer oljemålning
Paul Ströyer oljemålning
Paul Ströyer oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL STRÖYER (1923-1996): Figurkomposition, signerad Ströyer, olja på duk, 32x45 cm

532748

2018-04-04