Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JASPER MORRISON, (6) "Air Armchair", karmstolar, Magis, formgjuten polypropylen, staplingsbara, höjd ca 76 cm
Slitage, märken/repor, spår av väder och vind
532753
2018-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här