Fat Paul Hoff Kosta

Fat Paul Hoff Kosta
Fat Paul Hoff Kosta
Fat Paul Hoff Kosta
Fat Paul Hoff Kosta
Fat Paul Hoff Kosta
Fat Paul Hoff Kosta
Fat Paul Hoff Kosta
Fat Paul Hoff Kosta

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL HOFF, fat, glas, Kosta, överfång i blått och gult, dekor av skata, signerad Kosta P. Hoff 1978 118/975

Smärre slitage

532755

2018-04-08