Olavi Laine oljemålning

Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLAVI LAINE (Finland, 1922-1983): Kustbild med eka i vinterskrud, signerad Laine, olja på duk, ca 54x73 cm

532772

2018-04-04