Blombord 50-tal

Blombord 50-tal
Blombord 50-tal
Blombord 50-tal
Blombord 50-tal
Blombord 50-tal
Blombord 50-tal
Blombord 50-tal
Blombord 50-tal
Blombord 50-tal
Blombord 50-tal
Blombord 50-tal
Blombord 50-tal

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BLOMBORD, String, 1950-tal, svart och vitlackerad metall, sarg i teak, insatts av zinkplåt, mått ca: L 86 cm H 133 cm Paret vägghängda konsoler för blomkrukor medföljer, H ca 21-23 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

532813

2018-04-11