Blombord 50-tal
Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BLOMBORD, String, 1950-tal, svart och vitlackerad metall, sarg i teak, insatts av zinkplåt, mått ca: L 86 cm H 133 cm Paret vägghängda konsoler för blomkrukor medföljer, H ca 21-23 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
532813
2018-04-11