Chopard damarmbandsur i 18 k
Klubbat för:
8 000 SEK
10 000 SEK
CHOPARD, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, mineralglas, boettnr. 75894, AS caliber, diameter 15,2 mm, vikt ca 41 g, längd 155 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med skador, bruksslitage
532815
2018-04-17