Chopard damarmbandsur i 18 k

Chopard damarmbandsur i 18 k
Chopard damarmbandsur i 18 k
Chopard damarmbandsur i 18 k
Chopard damarmbandsur i 18 k
Chopard damarmbandsur i 18 k
Chopard damarmbandsur i 18 k
Chopard damarmbandsur i 18 k
Chopard damarmbandsur i 18 k
Chopard damarmbandsur i 18 k
Chopard damarmbandsur i 18 k
Chopard damarmbandsur i 18 k
Chopard damarmbandsur i 18 k
Chopard damarmbandsur i 18 k
Chopard damarmbandsur i 18 k
Chopard damarmbandsur i 18 k
Chopard damarmbandsur i 18 k

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

CHOPARD, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, mineralglas, boettnr. 75894, AS caliber, diameter 15,2 mm, vikt ca 41 g, längd 155 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med skador, bruksslitage

532815

2018-04-17