Soffbord i mässing och glas

Soffbord i mässing och glas
Soffbord i mässing och glas
Soffbord i mässing och glas
Soffbord i mässing och glas

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFBORD, 1970/80-tal, mässing och glas, höjd 45, längd 165, bredd 64 cm, enligt uppgift inköpt på Svenskt Tenn

Bruksslitage

532836

2018-04-04